, ,

A Tolna Vármegyei Kormányhivatal dolgozói is csatlakoztak a Kihívás Napjához

tolnamegyeihirek.hu - A Tolna Vármegyei Kormányhivatal dolgozói is csatlakoztak a Kihívás Napjához

A Kihívás Napja Magyarország egyik legnagyobb országos sport- és szabadidős kezdeményezése, amely minden évben május utolsó szerdáján hívja fel a figyelmet a rendszeres testmozgás, az aktív életmód és az egészségmegőrzés fontosságára.

tolnamegyeihirek.hu - A Tolna Vármegyei Kormányhivatal dolgozói is csatlakoztak a Kihívás Napjához

A Tolna Vármegyei Kormányhivatal Népegészségügyi Főosztály a kezdeményezéshez kapcsolódva május 27-én „Kihívás Napi közös torna–FLASHMOB” elnevezéssel szervezett rövid átmozgató programot a Szekszárd, Arany János utca 27. szám alatti épület belső parkolójában.

A program célja az volt, hogy az ülő munkavégzés mellett is ösztönözze a munkatársakat a mindennapi mozgásra, a munkaközi szünetekben végezhető izomlazító, vérkeringést fokozó, stresszoldó, felfrissülést adó, átmozgató gyakorlatokra, valamint lehetőséget teremtsen egy közös, jó hangulatú aktivitásra. A mintegy negyedórás tornán az Arany János utcai épület kormányhivatali dolgozói vettek részt, akik aktívan és lelkesedéssel kapcsolódtak be a mozgásprogramba.

A résztvevők pozitív visszajelzései alapján a kezdeményezés sikeresen érte el célját, és ismét bebizonyosodott, hogy már néhány perc közös mozgás is kedvezően hathat a közérzetre, valamint a munkahelyi légkörre.

tolnamegyeihirek.hu - A Tolna Vármegyei Kormányhivatal dolgozói is csatlakoztak a Kihívás Napjához

Forrás / Fotó: Tolna Vármegyei Kormányhivatal/Facebook

tolnamegyeihirek.hu - A Tolna Vármegyei Kormányhivatal dolgozói is csatlakoztak a Kihívás Napjához