A pályázat a kapitányság illetékességi területén lévő általános iskolák felső tagozatos diákjai között került meghirdetésre – írja a Tolna vármegyei rendőrség közösségi oldala.

A Bonyhádi Rendőrkapitányságon fogadták az egyenruhások azokat a fiatalokat, akik a „Bűnmegelőzés világnapja” alkalmából meghirdetett gyermekrajz-pályázat legjobb rajzait készítették – írják.
A rajzpályázat témája : Válaszd a helyes utat, mondj NEM-et a drogokra! Mutasd meg rajzodban, mit tehetsz a mindennapokban, hogy ne rombold az egészségedet – ismertetik.

A pályázat a kapitányság illetékességi területén lévő általános iskolák felső tagozatos diákjai között került meghirdetésre – emelik ki.

A nyertes diákok ajándékcsomagokat vehettek át – hangsúlyozzák.
1. helyezett: Bottyán Dorina 6. osztály, Bonyhádi Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola
2. helyezett Sárközi Kíra 6. osztály, Aparhant Általános Iskola
3. helyezett: Magyar Sára 5. osztály, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium Általános Iskola és AMI
Különdíjasok lettek:
Bank-Bareith Hanna 7.osztály, Aparhant Általános Iskola, Jakab Szófia 7. osztály, Bonyhádi Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola

Forrás / Fotó: Tolna vármegyei rendőrség/Facebook














