,

Állampolgári esküt tett a kárpátaljai asszony, aki mihamarabb Dombóvárra szeretne költözni

tolnamegyeihirek.hu - Állampolgári esküt tett a kárpátaljai asszony, aki mihamarabb Dombóvárra szeretne költözni

Pécsi Margit magyar állampolgári esküt tett május 15-én, Pintér Szilárd polgármester köszöntötte őt új magyar állampolgárként – erről a Városunk Dombóvár Facebook-oldal számolt be.

tolnamegyeihirek.hu - Állampolgári esküt tett a kárpátaljai asszony, aki mihamarabb Dombóvárra szeretne költözni

Beregszászon éli jelenleg mindennapjait, szívében azonban már egy új otthon reménye él: Dombóvár felé tekint, ahol békésebb, biztonságosabb jövőt szeretne találni hátralévő éveire. Életének legnagyobb kincsei, gyermekei, immár saját családjaikkal Budapesten, Székesfehérváron és Dombóváron építik jövőjüket, míg nagyobbik lánya még mindig a kárpátaljai szülői házban támogatja édesanyját.

Nyugdíjas éveiben gyermekei szeretete és támogatása jelenti számára a biztos kapaszkodót, amely erőt ad ahhoz, hogy reménnyel és hittel nézzen a jövő elé, szeretne mihamarabb Dombóvárra költözni.

tolnamegyeihirek.hu - Állampolgári esküt tett a kárpátaljai asszony, aki mihamarabb Dombóvárra szeretne költözni
tolnamegyeihirek.hu - Állampolgári esküt tett a kárpátaljai asszony, aki mihamarabb Dombóvárra szeretne költözni

Forrás / Fotó: Városunk Dombóvár/Facebook

tolnamegyeihirek.hu - Állampolgári esküt tett a kárpátaljai asszony, aki mihamarabb Dombóvárra szeretne költözni