Pécsi Margit magyar állampolgári esküt tett május 15-én, Pintér Szilárd polgármester köszöntötte őt új magyar állampolgárként – erről a Városunk Dombóvár Facebook-oldal számolt be.

Beregszászon éli jelenleg mindennapjait, szívében azonban már egy új otthon reménye él: Dombóvár felé tekint, ahol békésebb, biztonságosabb jövőt szeretne találni hátralévő éveire. Életének legnagyobb kincsei, gyermekei, immár saját családjaikkal Budapesten, Székesfehérváron és Dombóváron építik jövőjüket, míg nagyobbik lánya még mindig a kárpátaljai szülői házban támogatja édesanyját.
Nyugdíjas éveiben gyermekei szeretete és támogatása jelenti számára a biztos kapaszkodót, amely erőt ad ahhoz, hogy reménnyel és hittel nézzen a jövő elé, szeretne mihamarabb Dombóvárra költözni.


Forrás / Fotó: Városunk Dombóvár/Facebook














