,

Bognár: A második félidőben kicsit ráültünk az eredményre

tolnamegyeihirek.hu - Bognár: A második félidőben kicsit ráültünk az eredményre

Mint ismeretes,a Paks 3-1-re győzött a kiesett Diósgyőr vendégeként a labdarúgó Fizz Liga 33., utolsó fordulójának szombati játéknapján, így könnyedén megőrizte bronzérmes pozícióját. Bognár György vezetőedző a meccs után értékelt.

tolnamegyeihirek.hu - Bognár: A második félidőben kicsit ráültünk az eredményre

A Paksi FC vezetőedzője a klubjának adott nyilatkozatában elsőként arról beszélt, játékerőben többet várt a csapatától a szombati mérkőzés kapcsán, hozzátéve, hogy az első félidőben azért jól pörögtek, volt több lehetőségük is, a vezetést kiérdemelték.

A második félidőben kicsit ráültünk az eredményre, de ez érthető, hiszen itt az eredmény számított. Nagyon hektikus szezon volt az eredmények és a játék szempontjából is. Szerintem játékban visszaestünk – nem voltunk olyan kreatívak, hatékonyak, nem tudtunk olyan nyomást gyakorolni az ellenfeleinkre. Nagyon sok fiatal játékosunk játszott sok percet, ami rányomta a bélyegét a csapatjátékra, de egyénileg legalább a játékosaink fejlődtek, ezáltal jövőre egy picit jobbat várok

– fogalmazott Bognár.

A PFC vezetőedzője azt is elmondta, hogy szerinte amikor nem játszott jól a csapata, esetleg vesztettek, a hozzáállással akkor sem volt probléma, mindenki a maximumot próbálja kihozni magából.

tolnamegyeihirek.hu - Bognár: A második félidőben kicsit ráültünk az eredményre

Forrás / Fotó: paksifc.hu

tolnamegyeihirek.hu - Bognár: A második félidőben kicsit ráültünk az eredményre