Ékszert, karórát ajándékoznál? Mutatjuk hova érdemes betérni!

tolnamegyeihirek.hu - Ékszert, karórát ajándékoznál? Mutatjuk hova érdemes betérni!

Már csak pár hét maradt karácsonyig, ez az időszak az ajándékvásárlás és a készülődés időszaka. Ha valaki pedig stílusos, értékálló, maradandó ajándékkal szeretné meglepni szeretteit, az ékszerrel nem nyúl mellé. A Goldway Ékszerüzletekben pedig egészen biztos, hogy meg is találja a megfelelő darabot.

Három üzlettel várja vásárlóit a karácsonyi időszakban is a Goldway. A Pakson, Dunaföldváron és Sárbogárdon található ékszerüzletek felkészültek a dömpingre; a polcok, vitrinek óriási árukészlettel fogadják a betérő vásárlókat.

Arany, ezüst, acél ékszerek, bizsuk, karórák széles választéka vár mindenkit, és amikor azt mondjuk, hogy „széles”, akkor azt a lehető legkomolyabban mondjuk.

Fülbevalók, gyűrűk, karékszerek, nyakláncok sorakoznak az ízléses üzletben, szinte a létező összes méretben, fazonban és nem utolsó sorban árfekvésben.

Apropó árfekvés. Az arany ékszereket 10, az ezüst és acél ékszereket akár 40 százalék kedvezménnyel kínálják a Goldway Ékszerüzletekben.

Karórák tekintetében szintén óriási a készlet, legyen szó férfi vagy női darabról, a vitrinek polcain bőséges választékból lehet válogatni a Casio, a Fossil, a Daniel Klein, a Calvin Klein, a Tommy Hilfiger, vagy a GUESS márkák termékeiből. Egyes darabokra pedig akár 30 százalék kedvezmény is elérhető!

Ha pedig valaki véletlenül pont olyan ékszert, vagy karórát szeretne, ami éppen nincs a kínálatban, az választhat katalógusból is, a kiválasztott termék akár napokon belül megérkezhet az üzletbe.

A Goldway Ékszerüzletek az alábbi elérhetőségeken érhetők el, akár a karácsony előtti utolsó pillanatban is, ugyanis ebben az időszakban kibővített nyitva tartással várják a vásárlókat.

Nekünk pedig nincs más dolgunk, mint kiválasztani azt az ékszert vagy órát, amivel mosolyt csalhatunk szeretteink arcára karácsonykor!

tolnamegyeihirek.hu - Ékszert, karórát ajándékoznál? Mutatjuk hova érdemes betérni!

GOLD-WAY ÉKSZERÜZLETEK

Paks, Dózsa György út 17.
Dunaföldvár, Kossuth Lajos utca 16.
Sárbogárd, Ady Endre utca 19.

Támogatott tartalom

tolnamegyeihirek.hu - Ékszert, karórát ajándékoznál? Mutatjuk hova érdemes betérni!