A délelőtt történt várdombi baleset helyszínén a rendőrök befejezték a helyszínelést, az érintett útszakaszon ismét zavartalan a forgalom – tájékoztatott a Tolna Vármegyei Rendőr-főkapitányság.

Ahogy arról korábban hírportálunk is beszámolt, két baleset is történt szombat délelőtt a vármegye útjain.
KAPCSOLÓDÓ
Sérüléses baleset történt az 56-os főúton, a 13-as kilométerszelvény közelében,Várdomb térségében.
Az eddigi információk szerint egy motoros közlekedett a főúton, amikor egy autó előzésébe kezdett.
Nem vette azonban észre a vele szemben egyenesen haladó kocsit, és nekiütközött.
A balesetet követően a 36 éves decsi motoros elesett, és súlyos, életveszélyes sérülésekkel vitték kórházba.
A helyszínelés és műszaki mentés lezajlott, az érintett útszakaszon ismét zavartalanul halad a forgalom.

Forrás / Fotó: TVMRFK













