Saját nevelésű játékosát szerződtette vissza az MTK, Hinora Kristóf a Pakstól tért vissza a kék-fehérekhez.

A mai napon Hinora Kristóf játékjoga teljes egészében az MTK-hoz került – írja a Paksi FC az oldalán megosztott hivatalos közleményben.
Hinora 2025 februárjában érkezett a Pakshoz, és ez idő alatt összesen harminckilencszer ölthette magára zöld-fehér mezt. A huszonnyolc éves jobbszélső ez idő alatt Európa-liga- és Konferencialiga-selejtező mérkőzéseket játszhatott, Magyar Kupát nyert, valamint bajnoki bronzéremnek is örülhetett.
Hinora Kristóf ezen felül több poszton is bevethető, szélső hátvédként és középpályásként egyaránt számíthatnak rá. Az elmúlt idényben 23 tétmérkőzésen szerepelt a Paks színeiben.
A Paksi FC stábja ezúton kíván neki minden jót az elkövetkezendőkhöz.


Forrás: Paksi FC / NB I / Kiemelt fotó: Paksi FC













