Egy embert a tűzoltók szabadítanak ki az egyik autóból – közölte a Katasztrófavédelem.

Frontálisan összeütközött két személyautó a 6-os főút Paks és Dunaföldvár közötti szakaszán, a 99. kilométer közelében.
A járművek az árokba sodródtak. Az egyikbe beszorult egy ember. Őt feszítővágóval szabadítják ki a műszaki mentést végző paksi hivatásos tűzoltók.
A helyszínen vannak a mentők is.

Cikkünk frissül…
FRISSÍTÉS
A Tolna Vármegyei Rendőr-főkapitányság újabb információkat tett közzé a balesettel kapcsolatban.
Baleset történt a 6-os számú főút 98-as kilométerszelvénye közelében, Dunakömlőd és Dunaföldvár között október 28-án 17 óra 10 perckor.
Az eddig rendelkezésre álló adatok szerint két autó ütközött össze ismeretlen körülmények között. Az egyik kocsi vezetője olyan súlyos megsérült, hogy a helyszínen életét vesztette. A balesetben többen is megsérültek.
Az érintett útszakaszt a helyszínelés idejére teljes szélességében lezárták. A Dunaföldvár és a Paks felől érkezők is a Madocsa-Bölcske felé vezető úton kerülhetnek.
Forrás: Katasztrófavédelem / Fotó: Google, illusztráció