Az alkotásokat már a hétvégén is meg lehet tekinteni.

Az AO ASE kültéri kiállítást szervezett Pakson a A jövő energiája címmel. A bemutatóra szánt reprodukciók olyan képzőművész diákok munkái, akik azon városok lakói, ahol a Rosatom Állami vállalat részét képező cégek találhatók.
A DC Dunakom Zrt. munkatársai pénteken helyezték el a kiállítás darabajait a paksi Városháza előtti téren.
A hivatalos megnyitóra október 27-én délután 14 órakor kerül sor, ahol beszédet mond Heringes Anita polgármester és Polyanin Vitaly Olegovich projektvezető.

Forrás: Paks.hu, DC Dunakom Zrt. / Kiemelt fotó: DC Dunakom Zrt.













