A Fejér Vármegyei Szent György Egyetemi Oktató Kórház közlése szerint a férfi szerda hajnalban hunyt el.

Ahogy portálunk beszámolt róla, hétfőn összeomlott egy négyemeletes, bontás alatt lévő ipari épület Székesfehérváron. A romok maguk alá temettek egy férfit, akit instabil, súlyos-életveszélyes állapotban, több órás megfeszített munkával mentettek ki hivatásos tűzoltók, önkéntes mentőszervezetek.
KAPCSOLÓDÓ: Összedőlt egy négyemeletes épület Székesfehérváron, egy ember a romok alatt rekedt (FRISSÍTVE)

Fotó: Index
A kimentést követően a sérült vérkeringése összeomlott. Rövid újraélesztés után a mentők lélegeztetve, életveszélyes állapotban szállították kórházba a férfit, aki alsó végtagi és medencetáji, belső sérüléseket szenvedett. Az egészségügyi intézmény kedden még azt jelezte, hogy válságos állapotban van a sérült, akit a Központi Aneszteziológiai és Intenzív Betegellátó Osztályon kezeltek.
Az erőfeszítések ellenére az áldozaton sajnos nem tudtak segíteni: a férfi szerda hajnalban elhunyt a kórházban.
A Fejér Vármegyei Rendőr-főkapitányság hétfőn azt közölte, hogy a Székesfehérvári Rendőrkapitányság ismeretlen tettes ellen indított eljárást az ügyben, foglalkozás körében elkövetett veszélyeztetés miatt.


Forrás: MTI / Kiemelt fotó: Google, illusztráció













