Meghalt a Tamásinál történt baleset egyik súlyos sérültje.

tolnamegyeihirek.hu - Meghalt a Tamásinál történt baleset egyik súlyos sérültje.

Elhunyt az egyik sérültje a szerda délelőtt történt balesetnek – tájékoztatott a Tolna Vármegyei Rendőr-főkapitányság.

tolnamegyeihirek.hu - Meghalt a Tamásinál történt baleset egyik súlyos sérültje.

Ahogy arról korábban portálunk is beszámolt, baleset történt november 6-án nem sokkal délelőtt fél tizenegy előtt a 65-ös főút 41-es kilométerszelvénye közelében, Tamási térségében.

KAPCSOLÓDÓ

Egy autós közlekedett Tamási irányába kocsijával, amikor ismeretlen okból áttért a szemközti forgalmi sávban, ahol összeütközött a vele szemben szabályosan haladó menetrend szerinti busszal.

A buszon ketten utaztak, akik közül egy 64 éves nő súlyosan megsérült. Az autót egy 83 éves tamási férfi vezette, utasa pedig egy 79 éves férfi volt. A balesetet követően az autó sofőrjét súlyos, életveszélyes, utasát pedig súlyos sérülésekkel vitték kórházba. Az autó vezetője a kórházba szállítását követően néhány órával életét vesztette.

A helyszínelés és a műszaki mentés véget ért. Az érintett útszakaszon ismét zavartalan a forgalom. Az eset körülményeit a Tamási Rendőrkapitányság Közlekedésrendészeti Alosztályán vizsgálják.

tolnamegyeihirek.hu - Meghalt a Tamásinál történt baleset egyik súlyos sérültje.

Forrás / Fotó: TVMRFK