Lángba borult munkagéphez riasztották a tűzoltókat kedden késő délután – tájékoztatott a Katasztrófavédelem.

Kigyulladt egy munkagép Bogyiszló külterületén, a Sió Árvízkapu közelében.
A szekszárdi hivatásos és a tolnai önkormányzati tűzoltókat riasztották az esethez.
A rajok egy vízsugárral elfojtották a lángokat.
A tűz keletkezésének körülményeiről, valamint személyi sérülésről még nem adtak információt a hatóságok.

Forrás: Katasztrófavédelem / Fotó: Google, illusztráció (112 Emergency Press)














