
Új napelem-beruházás valósult meg az E.R.Ö.V. Víziközmű Zrt. szedresi telephelyén. A fejlesztés a környezetvédelem mellett a térség gazdaságosabb működéséhez is hozzájárul – erről Horváth István országgyűlési képviselő számolt be közösségi oldalán.

A nemrégiben átadott napelemrendszert V. Németh Zsolt, az Energiaügyi Minisztérium víziközmű-ágazatért felelős államtitkára, Haranghy Csaba, a Nemzeti Vízművek Zrt. vezérigazgatója, valamint Takács Péter, az E.R.Ö.V. Víziközmű Zrt. vezérigazgatója társaságában tekintette meg a képviselő.

A beruházás célja, hogy a víziközmű-szolgáltatás területén is egyre hangsúlyosabb szerepet kapjanak a megújuló energiaforrások.
A képviselő hangsúlyozta: az új rendszer nemcsak a környezetvédelem iránti elkötelezettséget erősíti, hanem hosszú távon elősegíti a térség településeinek gazdaságos és fenntartható működését is.

Forrás / Fotó: Facebook













