Az évforduló alkalmából pikniket szerveznek az Öreg molyhos tölgynél.

Tíz évvel ezelőtt példátlan összefogás mozdult meg azért, hogy a bátaszéki Öreg molyhos tölgy elnyerje az „Európa Év Fája” címet. Helyiek és vidékiek, iskolák és óvodák, családok és barátok, lelkes támogatók együtt szavaztak, kampányoltak, meséltek róla, és végül közösen hatalmas sikert értek el.
Az évforduló alkalmából május 10-én, vasárnap délután 16 és 19 óra között a Bátaszékért Nonprofit Kft. pikniket szervez a Molyhos tölgynél, amelyre minden érdeklődőt szívesen várnak.

A szervezők sárkányeregetéssel és labdajátékokkal készülnek, valamint a közösség erejével szeretnének jó hangulatot és egy felejthetetlen élményt ajándékozni a jelenlévőknek.


Forrás: Bátaszéki programok / Kiemelt fotó: Országos Erdészeti Egyesület













