
Május 17-én Horváth Vivien, a Magyarok Kenyere – 15 millió búzaszem program ügyvezetője Tolna vármegyébe látogatott, hogy személyesen ismerje meg a helyi gyűjtőpontokat és partnereket. A látogatás célja a program működésének helyi sajátosságainak feltérképezése és az önzetlen gazdálkodók munkájának elismerése volt.

Május 17-én Horváth Vivien, a Magyarok Kenyere – 15 millió búzaszem program ügyvezetője látogatást tett Tolna vármegyében. A látogatás célja az volt, hogy személyesen ismerje meg a programhoz kapcsolódó gyűjtőpontokat, valamint az ott tevékenykedő partnereket.
Az ügyvezetőt elkísérte Vendégh Edit, a Nemzeti Agrárgazdasági Kamara Tolna Vármegyei Szervezetének elnöke és Viszmeg Dóra, a program vármegyei kapcsolattartója.

A delegáció több településen is látogatást tett. Dunaföldváron Világ Ildikó, a GOF Hungary Kft. – Dunaföldvári Malom kereskedelmi vezetője fogadta őket, Őcsényben Kisuri János, a Goldkern Kft. szolgáltatás üzletág igazgatója, Hidason Berkecz Gusztáv a Kerekes családi gazdaság képviseletében, míg Dalmandon Börcsök Zoltán, a Róna Kft. ügyvezetője látta vendégül a résztvevőket.

A program részeként Horváth Vivien ajándékkal köszönte meg azoknak a gazdálkodóknak a közreműködését, akik évről évre hozzájárulnak a Magyarok Kenyere kezdeményezés sikeréhez.
A találkozók során kiemelt figyelmet kaptak az összefogás és a társadalmi felelősségvállalás értékei, amelyek mentén a program már évek óta működik, és amelyek révén határon innen és túl magyar gyermekek és családok részesülhetnek támogatásban.

Forrás / Fotó: Facebook ( NAK Tolna Vármegyei Szervezete )













