Tisztújító tanácsülést tartott október 15-én a Völgységi Önkormányzatok Társulása – olvasható Bonyhád hivatalos weboldalán.

A tagok továbbra is Filóné Ferencz Ibolyát, Bonyhád polgármesterét bízták meg a társulás vezetésével, és az elmúlt öt évhez hasonlóan Kelemen Ferenc, Izmény polgármestere látja el az elnökhelyettesi feladatokat.
A pénzügyi bizottságban sem történt változás az előző önkormányzati ciklushoz képest.
Glöckner Henrik, Mórágy polgármestere vezeti a testületet, Schellné Simcsik Orsolya, Kakasd, Molnár Józsefné, Cikó és Dávid Tímea, Aparhant polgármestere tagja még a grémiumnak. Külsős tagként pedig Fábiánné Klem Franciska segíti a munkájukat.
Filóné Ferencz Ibolya megköszönte a társulás polgármestereinek a bizalmat, az eddigi munkát, az újonnan megválasztott és az újrázó településvezetőknek egyaránt sok sikert, jó munkát kívánt az ülés végén.

Forrás / Fotó: Bonyhád Város Oldala













